Bestway Jilong Fun Silindir Deniz Yatağı 125 X 84 cm 27213 (46283)

İndirim Oranı : %34 İndirim
₺17,46 'den başlayan taksitlerle

Jilong tekerleği serin gökkuşağı görünümünde

 

garantili su eğlencesi için yeni renkli su silindiri

 

Bu yüksek kaliteli su oyuncağı, 5 yaşından büyük kızlar ve erkekler için idealdir. Hamster tekerlek plaj, deniz, göl ve havuzda güneşli bir gün için mükemmel bir arkadaştır. Ayrıca bahçede, yüzme göl kenarında, açık havuzda veya kamp alanında açık çocuklar için orijinal bir oyuncak olarak kullanılır.

 

Dış çapı 125 cm olan eğlenceli hava halkası cömert bir yürüyüş alanı sunar ve boş zamanlarınızda büyük bir yüzme keyfi sunar. Tatillerde küçük su severler açık havada rahatlama gününün tadını çıkarabilirler. Karada veya denizde olsun - neşeli yarış tekerleği çok eğlenir ve küçük çocukların dengesini arttırır. Sağlam su oyuncağı, yüksek kaliteli vanası ile hızla şişirilir.

 

Banyodan sonra hava tekrar zahmetsizce tahliye edilebilir, bu da yaklaşık 2600 g'lık hafif ağırlıktaki herhangi bir banyo çantasında veya sırt çantasında saklanabilir. Oyun ekipmanı hasar görürse, teslimata bir tamir takımı dahildir. Çocukların doğum günleri için hediye olarak çok uygun olan ve bagajlarda kaçırılmaması gereken harika bir göz alıcı.

 

Güvenlik talimatları

 

1.: Uyarı: 5 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

 

2.: Uyarı: Sadece bir yetişkinin gözetimi altında kullanın.

 

Kutu Bilgisi

 

Büyük su türbini

Dış çap: yakl. 125 cm

Genişlik: yakl. 84 cm

5 yaşından büyük çocuklar için uygun

Hareket ve dengeyi teşvik eder

Yüksek kaliteli malzeme

Renkli tasarım

İçinde eğlenina