intex 58766 Şişme Renkli Buz Dondurma Yatak 191x76 Cm (41938)

İndirim Oranı : %28 İndirim
₺7,39 'den başlayan taksitlerle

İntex şişme Renkli Buz Dondurma yatağı Intex 58766, rahat havuz ve deniz için mükemmeldir ve zamanla ayrıntıları ve parlak renkler ve dayanıklı yapmak için mükemmel, gerçekçi efekt baskı ile kontrplak vinil yapılmış çok sağlamdır.
Intex 58766 popüler  dondurma hattı esinlenerek renkli saçağı tasarımı ile şişme yatak ise, kendi renk ve şekil hattına ilişkin' bu yazın en popüler modellerinden biri haline getirmiştir Intex deniz havuz yatağıdır
Şişirilebilen şilte Popsicle Float Intex 58766, çok katmanlı vinilden yapılmıştır ve güzel çizgileri ve parlak renkleri sayesinde havuzunuzu şık ve zarafetle süslemek için idealdir. 
Float Intex 58766 dünya lideri kaliteli şişme sanayi materassin ve benzersiz bir tasarıma delnel haline gelmiştir tanınmış Amerikalı marka koleksiyonunun en popüler örneklerinden biridir.
İntex tasarımcılar ve adım adım makalelerin gerçekleşmesini takip etmek ve dikkatle yüksek kaliteli malzemeler seçmek teknik uzmanlar tarafından çalışma ve tasarıma dayalı sistemler ve üretim süreçlerinin yenilikçi kullanımı yoluyla geliştirilir geleneksel şişirilebilir havuz paspaslarına göre daha güçlü ve sağlamlık özelliklerine sahip bir ürün sağlanması. 
Oyuncakfabrikasi  her müşterinin memnuniyetini sağlamak için web'in en iyi fiyata özel şişme yatak Intex 58766 sunmaktadır.

Teknik özellikler
Barkod: 6941057407821
Model: İntex şişme Buz dondurma deniz havuz yatağı
Marka: Intex
Renkli tasarım, rahat ve kullanışlı
Çok tabakalı vinilden imal edilmiştir
Kolayca yıkanabilir ve çok rahat
Ölçüler: 191x76 cm