Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

İptal / İade Şartları

İade Şartları

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.
(Şişme havuz, şişme bot, suda kullanılan ürünler, kumandalı helikopter, paketi açılması durumunda iade alınmamaktadır.)

Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için lütfen info@oyuncakmarketim.com adresine iptal nedeni ile birlikte mail atın iade şartlarımıza uygunluğu onaylandığında ,iptal nedeni belirtiğiniz yazı, ve ürünü faturası veya fişi ile bize ulaştırabilirsiniz.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş kullanılmış vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi (iade şartlarına uygun şekilde) veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün oyuncakmarketim.com’a  ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

oyuncakmarketim.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim alarak bizimle iletişime geçinizSipariş İptali

Siparişinizi verdiginiz andan itibaren aynı gün içinde 10:00 ile 16:30 saatleri arasında 0850 
811 11 55 nolu telefonu arayıp iptal ettirebilirsiniz. iptal işleminden sonra havale ödemesi 1-3 iş günü kredi kartı ödemesi 10 iş günü içinde hesabınıza geçmektedir.


 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.