Çılgın Tavuk Sesli Yumurtlayan Oyun Hamuru Play-Doh
 Çılgın Tavuk Sesli Yumurtlayan Oyun Hamuru Play-Doh
 Çılgın Tavuk Sesli Yumurtlayan Oyun Hamuru Play-Doh
 Çılgın Tavuk Sesli Yumurtlayan Oyun Hamuru Play-Doh

Çılgın Tavuk Sesli Yumurtlayan Oyun Hamuru Play-Doh (E6647)

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺272,48(KDV Dahil)
İndirimli : ₺227,90(KDV Dahil)
₺41,78 'den başlayan taksitlerle

Play-Doh Çılgın Tavuk E6647

Play-Doh Çılgın Tavuk E6647

Gıdaklayan ve yumurtlayan Çılgın Tavuk ile tanışın! 

Çocuklar; uzayan Play-Doh tüyler, Play-Doh yumurtalar ve eğlenceli tavuk sesleri gibi çok sayıda eğlence dolu aktiviteye sahip, çiftlik temalı bu elektronik oyun setiyle çok eğlenecek. Sette; tüy kalıbı, kesme aracı ve kümes temalı kutularda 4 renk Play-Doh oyun hamuru da bulunuyor.

Play-Doh Çılgın Tavuk, oyun hamuru gibi sanat ve el becerisi oyuncaklarından keyif alan 3 yaş ve üzeri çocuklar için son derece eğlenceli bir hediyedir.

Gıt gıt gıdak!

İçindekiler: Çılgın Tavuk oyun seti, yumurta kalıbı, tüy kalıbı, kesme aracı ve 4 kutu Play-Doh oyun hamuru (net ağırlık 227 g).

Eğlenceli Tüy Uzatma İşlevi: Tavuğun boynunu Play-Doh oyun hamuruyla doldurduktan sonra kafasına bastırın ve göz alıcı Play-Doh tüylerin uzamasını seyredin! Tüylerin kafasından da uzamasını sağlayabilirsiniz.

Şekil Verin Ve Tıraşlayın: Tüy kalıbını kullanarak birbirinden renkli, daha çok Play-Doh tüy ekleyin ve ardından ürünle birlikte sunulan aracı kullanarak tüyleri kesin ve oyuna baştan başlayın!

Play-Doh Yumurtaları "Yumurtlar": Yumurta kalıbının içinde şekillendirdiğiniz Play-Doh yumurtasını Çılgın Tavuk'un arkasındaki gizli bölmeye yerleştirin ve ardından kafasına bastırarak yumurtlamasını ve eğlenceli sesler çıkarmasını sağlayın.

Eğlenceli Ses Efektleri: Hayvan sesi çıkaran tüm oyuncaklar arasında en komiği Çılgın Tavuk olabilir! Kafasına her bastırdığınızda komik gıdaklama sesleri çıkarır. 2 adet ince kalem pille çalışır.

4 Renk Play-Doh Oyun Hamuru: Bu eğlenceli çiftlik oyuncağında peş peşe bol gıdaklamalı oyunlar oynamanız için 56 gramlık standart kutularda, toksik madde içermeyen 4 renk Play-Doh oyun hamuru bulunuyor.

2 adet AAA ince kalem pille çalışır. Demo piller kutuya dahildir.

Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.

Oyun hamuru yenmemelidir.

Ebeveynin dikkatine: Buğday içerir. Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.

Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın.

Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir.

Yaş:3+

Tek Paket Ölçüsü :8 x 20 x 33 cm